Misja szkoły:

"W bezpiecznych i zdrowych warunkach

kształcimy i wychowujemy dzieci i młodzież

na ludzi sukcesu"

Jesteś tutaj: Start

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2014/2015

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY "ZERÓWKA"

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

ZAPRASZAMY

Zwycięzcy konkursów międzyszkolnych

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w międzyszkolnych konkursach w roku szkolnym   2013/2014

Uczeń

Osiągnięcia w konkursach

Opiekun

Adrian Szwaczyk

kl. 4 b

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

klas czwartych

B. Przeworska

Atena Pokrzywnicka

kl. 5 d

II m. w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pn.”Jan Paweł II - wielkie tematy” za utwór  „Abc tolerancji”

H. Jankowska

Kółko teatralne „Fantazja”

kl. 5c

 I m. w XVII Małym Gdyńskim Forum Szkolnych Zespołów Teatralnych        za spektakl „Nie ma tego złego”

I. Wiczling

Natalia Roszkowska

kl. 6 a

II m. w VI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „HURRAY! I KNOW ENGLISH!”  dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych

M. Herzberg

Maciej Cytloch

kl. 5 b

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim ”SCHOOL AND FRIENDSHIP” (poziom klas 5)

I. Bednarz

Maciej Mrozek

kl. 6

VII m. w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE 2014 – etap wojewódzki

D. Jankowska

Natalia Roszkowska

kl. 6a

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w języku angielskim „SCHOOL  AND FRIENDSHIP” (poziom klas 6)

M. Herzberg

Michał Kostyk

kl. 5 c

III m. w XVII Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gdyni

D. Jankowska

Michał Kostyk

kl. 5c

XVII m. w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE 2014 – etap międzynarodowy (klasy 4-6)

D. Jankowska

Michał Kostyk

kl. 5 c

II m. w Konkursie z  Programowania „Pomorskie Baltie 2014”

D. Jankowska

 

Zespół z klasy 6a: Wiktoria Witkowska i Natalia Roszkowska  

Finalistki Wojewódzkiego Konkursu

pn.”Bęc jabłkiem w głowę!”

 

T. Lechman

Marta Wróblewska

kl. 5 d

Wyróżnienie w kategorii poezja w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły, czas dojrzewania”

H. Jankowska

 

Aleksandra Bonusiak                

 kl.5b                                          

 

II m. w VIII edycji                            Międzyszkolnego Konkursu „Potyczki                                               umysłów” pod hasłem „Przybysz  z Mataplanety”

M. Schmidt

 

Osiągnięcia uczniów gimnazjum w międzyszkolnych konkursach w roku szkolnym 2013/2014

Uczeń

Osiągnięcia w konkursach

Opiekun

Daria Mazur

kl. II B

I m. w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pn.”Człowiek             w przyrodzie”

A Mikołajczyk

Alicja Ćwiklińska

kl. II B

I m. w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania” w kategorii poezja

H. Jankowska

Natalia Mientka

kl. III B

Wyróżnienie w kat. poezja

 w V Międzyszkolnym Konkurs Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania”

D. Redzik

Edyta Lange

 

kl. III C

Wyróżnienie w kat. komiks w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania”

M. Schmidt

 Monika Morzuch 

kl. II B

Wyróżnienie w kat. proza w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „ Czas szkoły-czas dojrzewania”

H. Jankowska

Karolina Dominiak, Michał Gaik, Adrian Kaszuba          (drużyna z klasy IIIB)

II m. w XIV  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Europie

E. Liźniewicz

Karolina Dominiak

kl. III B

II m. w II

Międzyszkolnym Konkursie  Piosenki  Obcojęzycznej

R. Doering

A. Semrau

Daria Mazur

kl. II B

nagroda publiczności                             w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

R. Doering

A. Semrau

Bogusław Nowak

kl. I C

I m. w Międzyszkolnym Konkursie na Limeryk o Gdyni

A.Semrau

R.Doering

 

Mateusz Sołtysiak

kl. IIIC

 

 II m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej   o Mistrzostwo Gdyni

 

D. Jankowska

 

Wojciech Podsiadłowski

kl. II B

I m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej    o Mistrzostwo Gdyni

D. Jankowska

Drużyna :

Wojciech Podsiadłowski z kl. IIB, Mateusz Sołtysiak z kl. IIIC

IV m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej   o Mistrzostwo Gdyni

 

D. Jankowska

 

 

Zespołowo:

Mateusz Sołtysiak, Marcin Staniszewski, Jakub Lange, Patryk Welenc, Mikołaj Pytel

III m. w IV Gdyńskim Festiwalu Krótkich Form Filmowych

 

I. Kozal

GALA LAUREATÓW 2014

„Gala Laureatów 2014” miała miejsce  w ZS nr 10 w Gdyni, 25czerwca br. Jak zwykle dedykowana była najwybitniejszym uczniom naszej szkoły- tym, którzy swoimi osiągnięciami, pasją i pracą na rzecz innych przynieśli chlubę szkole. Ich „Kapituła” uhonorowała  najważniejszymi wyróżnieniami szkoły-„Medalami  Szkoły”.

Otrzymali je:

  1. Michał Kostyk z kl. 5c­­­­ – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  2. Barbara Skowronek z kl. IIIB – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Czytaj więcej...

GALA LAUREATÓW KL. 0-III

Pejzaż wiosenny – konkurs plastyczny

I miejsce
Julia Piwnicka 1a
Hanna Słocka 3d
Maja Kołodziej 2b

II miejsce
Ewelina Leliwa 3a
Oliwia Surwiłło 2a

Czytaj więcej...

APEL LAUREATÓW KONKURSÓW WEWNĄTRZSZKOLNYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

Dnia 24 czerwca 2014 r. dostąpiliśmy zaszczytu uhonorowania naszych najbardziej pracowitych, ambitnych i uzdolnionych uczniów – uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie ci w bieżącym roku szkolnym godnie reprezentowali naszą szkołę w rejonowych etapach konkursów wojewódzkich oraz brali udział w różnorodnych konkursach szkolnych, zajmując czołowe miejsca.

Liczna rzesza naszych uczniów (przerosła nasze najśmielsze oczekiwania J) o wszechstronnych zainteresowaniach i talentach

Czytaj więcej...

Strona 1 z 60

http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.impulsik.20140508_brawo.SAM_5187gk-is-176.JPGlink
http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.20140506_konstytucja.IMG_2972gk-is-176.JPGlink
http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.20140311_konkursy.DSC_4249gk-is-176.jpglink
http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.20140210_plywanie.IMAG0222gk-is-176.jpglink
0 1 2 3
Progress bar
loader

 

 

 

 



Free business joomla templates