Misja szkoły:

"W bezpiecznych i zdrowych warunkach

kształcimy i wychowujemy dzieci i młodzież

na ludzi sukcesu"

Jesteś tutaj: Start

Zwycięzcy konkursów międzyszkolnych

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej w międzyszkolnych konkursach w roku szkolnym   2013/2014

Uczeń

Osiągnięcia w konkursach

Opiekun

Adrian Szwaczyk

kl. 4 b

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

klas czwartych

B. Przeworska

Atena Pokrzywnicka

kl. 5 d

II m. w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pn.”Jan Paweł II - wielkie tematy” za utwór  „Abc tolerancji”

H. Jankowska

Kółko teatralne „Fantazja”

kl. 5c

 I m. w XVII Małym Gdyńskim Forum Szkolnych Zespołów Teatralnych        za spektakl „Nie ma tego złego”

I. Wiczling

Natalia Roszkowska

kl. 6 a

II m. w VI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „HURRAY! I KNOW ENGLISH!”  dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych

M. Herzberg

Maciej Cytloch

kl. 5 b

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim ”SCHOOL AND FRIENDSHIP” (poziom klas 5)

I. Bednarz

Maciej Mrozek

kl. 6

VII m. w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE 2014 – etap wojewódzki

D. Jankowska

Natalia Roszkowska

kl. 6a

III m. w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w języku angielskim „SCHOOL  AND FRIENDSHIP” (poziom klas 6)

M. Herzberg

Michał Kostyk

kl. 5 c

III m. w XVII Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gdyni

D. Jankowska

Michał Kostyk

kl. 5c

XVII m. w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym BALTIE 2014 – etap międzynarodowy (klasy 4-6)

D. Jankowska

Michał Kostyk

kl. 5 c

II m. w Konkursie z  Programowania „Pomorskie Baltie 2014”

D. Jankowska

 

Zespół z klasy 6a: Wiktoria Witkowska i Natalia Roszkowska  

Finalistki Wojewódzkiego Konkursu

pn.”Bęc jabłkiem w głowę!”

 

T. Lechman

Marta Wróblewska

kl. 5 d

Wyróżnienie w kategorii poezja w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły, czas dojrzewania”

H. Jankowska

 

Aleksandra Bonusiak                

 kl.5b                                          

 

II m. w VIII edycji                            Międzyszkolnego Konkursu „Potyczki                                               umysłów” pod hasłem „Przybysz  z Mataplanety”

M. Schmidt

 

Osiągnięcia uczniów gimnazjum w międzyszkolnych konkursach w roku szkolnym 2013/2014

Uczeń

Osiągnięcia w konkursach

Opiekun

Daria Mazur

kl. II B

I m. w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pn.”Człowiek             w przyrodzie”

A Mikołajczyk

Alicja Ćwiklińska

kl. II B

I m. w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania” w kategorii poezja

H. Jankowska

Natalia Mientka

kl. III B

Wyróżnienie w kat. poezja

 w V Międzyszkolnym Konkurs Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania”

D. Redzik

Edyta Lange

 

kl. III C

Wyróżnienie w kat. komiks w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły- czas dojrzewania”

M. Schmidt

 Monika Morzuch 

kl. II B

Wyróżnienie w kat. proza w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „ Czas szkoły-czas dojrzewania”

H. Jankowska

Karolina Dominiak, Michał Gaik, Adrian Kaszuba          (drużyna z klasy IIIB)

II m. w XIV  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Europie

E. Liźniewicz

Karolina Dominiak

kl. III B

II m. w II

Międzyszkolnym Konkursie  Piosenki  Obcojęzycznej

R. Doering

A. Semrau

Daria Mazur

kl. II B

nagroda publiczności                             w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

R. Doering

A. Semrau

Bogusław Nowak

kl. I C

I m. w Międzyszkolnym Konkursie na Limeryk o Gdyni

A.Semrau

R.Doering

 

Mateusz Sołtysiak

kl. IIIC

 

 II m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej   o Mistrzostwo Gdyni

 

D. Jankowska

 

Wojciech Podsiadłowski

kl. II B

I m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej    o Mistrzostwo Gdyni

D. Jankowska

Drużyna :

Wojciech Podsiadłowski z kl. IIB, Mateusz Sołtysiak z kl. IIIC

IV m. w XVIII Otwartych Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej   o Mistrzostwo Gdyni

 

D. Jankowska

 

 

Zespołowo:

Mateusz Sołtysiak, Marcin Staniszewski, Jakub Lange, Patryk Welenc, Mikołaj Pytel

III m. w IV Gdyńskim Festiwalu Krótkich Form Filmowych

 

I. Kozal

GALA LAUREATÓW 2014

„Gala Laureatów 2014” miała miejsce  w ZS nr 10 w Gdyni, 25czerwca br. Jak zwykle dedykowana była najwybitniejszym uczniom naszej szkoły- tym, którzy swoimi osiągnięciami, pasją i pracą na rzecz innych przynieśli chlubę szkole. Ich „Kapituła” uhonorowała  najważniejszymi wyróżnieniami szkoły-„Medalami  Szkoły”.

Otrzymali je:

  1. Michał Kostyk z kl. 5c­­­­ – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  2. Barbara Skowronek z kl. IIIB – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Czytaj więcej...

GALA LAUREATÓW KL. 0-III

Pejzaż wiosenny – konkurs plastyczny

I miejsce
Julia Piwnicka 1a
Hanna Słocka 3d
Maja Kołodziej 2b

II miejsce
Ewelina Leliwa 3a
Oliwia Surwiłło 2a

Czytaj więcej...

APEL LAUREATÓW KONKURSÓW WEWNĄTRZSZKOLNYCH

Dnia 24 czerwca 2014 r. dostąpiliśmy zaszczytu uhonorowania naszych najbardziej pracowitych, ambitnych i uzdolnionych uczniów – uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie ci w bieżącym roku szkolnym godnie reprezentowali naszą szkołę w rejonowych etapach konkursów wojewódzkich oraz brali udział w różnorodnych konkursach szkolnych, zajmując czołowe miejsca.

Liczna rzesza naszych uczniów (przerosła nasze najśmielsze oczekiwania J) o wszechstronnych zainteresowaniach i talentach

Czytaj więcej...

Strona 1 z 61

http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.20140626_gala.IMG_3330gk-is-176.JPGlink
http://beta.zs10.gdynia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/phocagallery.20140627_apel.IMG_3311gk-is-176.JPGlink
0 1
Progress bar
loader

 

 

 

 



Free business joomla templates